Hyperkonvergovaná infrastruktura - Nutanix

Jsme oficiálním partnerem Nutanix. Hyperkonvergovaná infrastruktura Nutanix přináší jednoduchost, škálovatelnost a bezpečnost do datového centra či cloudu při výrazném snížení celkových TCO. Na rozdíl od tradičního pojetí je v případě konvergovaného systému hlavní prioritou právě aplikace či služba, nikoliv datové centrum samotné - SAN, síťová infrastruktura nebo servery.

Největší překážkou, či spíše brzdou při nasazování hyperkonvergované infrastruktury (HCI) u našich zákazníků bývá rezistence ke změně, která je vcelku pochopitelná. Tradiční třívrstvá architektura server-SAN-pole je tu s námi již několik desetiletí a za tu dobu prokázala svou spolehlivost, výkon, ale také ukázala své nedostatky. HCI ale není žádná magie, jsou jasné principy jejího fungování, obrovské výhody a v neposlední řadě i optimální celkové náklady na pořízení i údržbu (TCO). Nutanix je typ platformy, který Vám dává volné ruce a nesvazuje Vás ani co se týče vendora HW, ani co se týká virtualizace. Kromě volby klasických hypervizorů (WMware, HyperV) nabízí i vlastní hypervizor Akropolis (AHV), který je obsažen v rámci licence. Je řešení Nutanix vhodné i pro Vás? Na to Vám možná odpoví náš článek na blogu.

Zajímají Vás reálné zkušenosti zákazníka? Jak řešení pomáhá našim zákazníkům se můžete podívat například zde.

Cloud_stack.svg

Full Cloud stack

Kompletní IT infrastruktura integrující veškeré výpočetní, úložné a virtualizační zdroje pro provoz téměř jakékoliv aplikace
One_click.svg

Jednoduše jedním klikem

Zjednodušuje správu a eliminuje potřebu specializovaných IT týmů
Aplikace_v_radu_minut.svg

Aplikace v řádu minut

Nasazení infrastruktury v rekordním čase. Již žádné týdny či měsíce čekání na provoz podnikových aplikací
Automaticke_rizeni.svg

Automatické řízení aplikací

Automatizujte běžné IT úkoly a poskytněte vlastníkům aplikací a vývojářům IT služby na vyžádání
Nizsi_naklady.svg

Nižší náklady

Snížte náklady na IT až o 60 %, s návratností investice už za pouhých 7 měsíců
Hybridni_cloud.svg

Hybridní cloud

Kombinujte soukromý a veřejný cloud s jednotnou správou IT infrastruktury a aplikací

Nutanix ale není jen hyperkonvergovaná infrastruktura, ale i hybridní cloud řešení a je shopen pomoci i s optimalizací vašich výdajů za cloudové služby AWS, GWS či Azure.

Pokud vás zajímají podrobnosti, další technické údaje a jak může s využitím technologie Nutanix vypadat datové centrum bez starostí, přejděte na tuto speciální stránku.

Přišel čas radikálně zjednodušit operace cloudu a datových center

Nutanix Enterprise Cloud OS odděluje aplikace od základní infrastruktury, takže IT týmy se mohou soustředit na strategický rozvoj. Současně zefektivníte operace datového centra, což zjednodušuje i složité operace na jedno jediné kliknutí.

monitor.png