Nejen záloha dat - Cohesity

Jsme oficiálním partnerem Cohesity. Cohesity přináší hyperkovergovanou softwarovou platformu třetí generace s patentovaným distribuovaným souborovým systémem, speciálně optimalizovaným pro řešení potřeb sekundárních dat.

Cohesity je tedy kompletní řešení pro sekundární data, využívá principu hyperkonvergence a je ideálním prostředím pro zálohy, testovací a vývojové prostředí, archiv nebo i DR lokalitu pro vaše produkční prostředí.

 

archivace.svg

Dlouhodobá archivace

Zjednodušte pracovní postupy a automatizaci úloh tak, aby splňovaly Vaše obchodní cíle.
jednoduchost.svg

Jednoduchost

Jednotná platforma pro všechna pracovní zatížení, jednoduché uživatelské rozhraní, snadno nastavitelné a spravované SLA.
test_vyvoj.svg

Test a vývoj

Rychlejší uvedení do provozu a snížení celkových nákladů použítím stávajících záloh pro test/dev v cloudu nebo datovém centru.
zotaveni.svg

Zotavení po havárii a replikace

Okamžitá obnova kamkoliv. Možnost replikace v cloudu nebo „off-site“.
efektivita.svg

Efektivita

Globální sdílení zdrojů, jednoduchá kopie dat a snadná rozšiřitelnost.
transparentnost.svg

Transparentnost

Globální vyhledávání podobné Google, vlastní dotazy a provozní metriky v reálném čase.

Výhody řešení Cohesity

Cohesity sjednocuje složitou tradiční infrastrukturu do jednotné platformy, která je optimalizována pro správu sekundárních dat a aplikací. Nyní můžete snadno chránit, přistupovat a kontrolovat vaše data na jednom místě. Napříč cloudy, datovými centry nebo vzdálenými pobočkami, a to s výraznou úsporou nákladů v porovnání s tradičními alternativami.

Výhoda řešení Cohesity