Bezpečnost

V oblasti bezpečnosti se specializujeme zejména na firewally pro zabezpečení síťového provozu, prevenci a zamezení ztráty dat (DLP), ochranu koncových stanic, dvoufaktorovou autentifikaci, ale i speciální požadavky typu CASB (Cloud Access Security Broker), Compliance Control nebo Vulnerability Assessment. Velmi populární je také technologie klamu.

U firewallů nové generace (NGFW) spoléháme na Palo Alto Networks, jedničku v tomto segmentu. Kromě výběru toho správného modelu firewallu, implementace či doporučení ohledně nastavení pravidel zákazníkům umíme snadnou cestou dodat i cenné informace o současném stavu jejich sítě a identifikovat bezpečnostní „díry“ v systému. Více si o tomto reportu můžete přečíst v našem blogu.

Společnost Attivo Networks u nás zastupuje a je celosvětově lídr v oblasti technologie klamu. Ta kompletně obrací pravidla hry a z kybernetického útočníka dělá oběť jeho vlastních zákeřných praktik. Pro zákazníka nasazení tohoto řešení znamená bezprecedentní ochranu před zero day útoky, ransomwarem, cílenými vnějšími nebo i vnitřními útoky.

Nezbytnou technologií v dnešní době je oblast šifrování (vč. HSM, správy klíčů) a řízení přítupu (například pomocí dvoufaktorové autentizace). Nejen tyto oblasti pokrýváme se společností Thales, světovou špičkou ve své oblasti. 

Tradičním lídrem v oboru bezpečnosti je společnost Symantec (nyní Broadcom), která nabízí řadu osvědčených bezpečnostních řešení, ale také například řešení managementu koncových stanic (ITSM - Altiris). Díky technologiím od společností Symantec (nyní Broadcom), Palo Alto Networks a Attivo Networks jsme schopni zajistit kompletní řešení IT bezpečnosti.

Téma bezpečnosti se úzce prolíná s tématem GDPR a stejné je to i se souvisejícími technickými řešeními. Naše služby v oblasti bezpečnostních řešení zahrnují procesní i projektovou část, stejně jako implementaci a konfiguraci potřebného HW či SW. Pro zákazníky velmi zajímavé výstupy pak mají námi dodávané penetrační testy