Bezpečnost - Palo Alto Networks

Jsme oficiálním partnerem Palo Alto Networks. Palo Alto Networks vás ochrání před kybernetickými útoky díky automatizovanému přístupu, který zajistí konzistentní bezpečnost napříč cloudem, sítí a infrastrukturou.

Palo Alto Networks tvoří samotnou definici tzv. Firewallu Nové Generace (Next-Generation Firewall). Již 9 let je největším lídrem v oblasti bezpečnosti a ve světovém měřítku se jedná o vůbec nejprodávanější bezpečnostní řešení na světě. Kromě hardwarového modelu si můžete vybrat z několika druhů předplatných (subscriptions), které lze k firewallu zakoupit. 

Je možné se domluvit na PoC (proof-of-concept) řešení, kdy jsme schopni na krátkou dobu firewall u Vás nasadit a provádět anonymní inspekci provozu. To vám umožní maximálně možný vhled do sítě na L7 vrstvě, aplikační kontrolu a samozřejmě tzv. Security LifeCycle Report, který generuje komplexní zprávu jedinečnou pro vaši organizaci. Objevíte aplikace a hrozby, které odhalí zranitelnosti vaší organizace. 

Kromě řešení NGFW (Next Generation Firewall) nabízíme i ochranu koncových stanic, kontejnerů či cloudu či orchestraci incidentů bezpečnostních operačních center (SOC).

 

zabezpecni_site.svg

Zabezpečení sítě

Minimalizuje riziko útoku používáním osvědčených postupů a politik aplikací, uživatelů a obsahu.
endpoints.svg

Pokročilá ochrana koncových bodů (TRAPS)

Blokuje exploity, ransomware, malware a „fileless“ útoky. Minimalizuje infikované koncové body a servery.
zabezpeceni-cloudu.svg

Zabezpečení cloudu

Urychlí nasazení cloudu prostřednictvím hlubokých integrací s nativním cloudovým serverem a automatizačními nástroji.
cloud-delivered.svg

Cloud-Delivered Security Services

Zajistí automatickou identifikaci a prevenci napříč cloudem.
application_framework.svg

Application Framework

Rychle shromažďuje bezpečnostní inovace pomocí ekosystému partnerských aplikací, které se pevně integrují do platformy.

Efektivní ochrana před útoky

Application Framework umožňuje spolehlivě automatizovat identifikaci a prevenci hrozeb v rámci cloudu, sítí a koncových bodů - pomocí přístupu založeného na datech a přesné analýze. Zablokuje exploity, ransomware, malware a „fileless“ útoky, minimalizuje tím infikované koncové body a servery.

paloalto2.png