Digitální bezpečnost nové generace - Thales

Jsme oficiálním partnerem Thales. Specializujeme se na šifrování, HSM (Hardware Security Moduly), správu klíčů a multifaktorovou autentizaci. Thales patří mezi světovou špičku ve své oblasti.

Spojením technologií SafeNet, Gemalto a Thales vznikla divize Cloud Licensing and Protection.

cloud_security.svg

Cloudová bezpečnost

V případě, že používáte cloudové služby, můžete se spolehnout na Thales, který zajistí přístup k celému ekosystému cloudových aplikací a chrání citlivá data v jakémkoliv cloudu.
data_protection.svg

Ochrana dat

Kdekoli jsou Vaše data uložena, zpřístupněna nebo používána, můžete se spolehnout na Thales, který Vám poskytne efektivní šifrovací strategie, které ochrání podnik před porušením dat.
access_management.svg

Řízení přístupu

Když Vaše organizace provozuje více cloudových aplikací, můžete se spolehnout na Thales, který vašim zaměstnancům poskytne bezpečný a důvěryhodný přístup ke všem vašim cloudovým službám a existujícím podnikovým aplikacím.
software_monetization.svg

Monetizace softwaru

Když se Vaše společnost přesouvá na softwarové podnikání, můžete se spolehnout na společnost Thales, která Vám pomůže generovat nové toky příjmů a získat cenné informace o Vašem softwaru.

Od letectví přes vesmír, obranu...

... až po bezpečnost a dopravu. Thales řeší opravdu řadu oblastí. Technologie Thales jsou unikátní a spoléhají se na ně milióny zákazníků po celém světě.

thales-banner-web_cz.png