Deduplikační úložiště - ExaGrid

Jsme oficiálním partnerem ExaGrid. Hyperkonvergované sekundární úložiště ExaGrid umožňuje rychlejší a spolehlivější zálohování a obnovu.

Zálohy jsou tou poslední instancí, poslední záchranou, pokud dojde k selhání primárního prostředí i případné disaster recovery lokality. I když v ideálním případě nejsou nikdy potřeba, je nutné, aby na ně bylo spolehnutí a byly k dispozici i pokud selže vše ostatní. Při zálohování jsou zásadní dva faktory: jak zálohujete a kam zálohujete. 

Deduplikační appliance obecně nabízí lepší efektivitu nakládání s daty oproti diskovým polím, ale nesou s sebou i jistá omezení co se týče rychlosti zálohy a hlavně obnovy dat, spíše nereálné použití technik jako instant VM recovery, vázanost na vendora a podobně. ExaGrid díky unikátnímu využití dostupné diskové kapacity tato negativa eliminuje, a kromě svobody volby zálohovacího SW nabízí i férový přístup ohledně garance sizingu a garance ceny.

rozsiritelnost.svg

Snadná rozšiřitelnost

Pokud se vám plynule nebo skokově zvýší nároky na zálohovací kapacitu, není to pro ExaGrid žádný problém.
ochrana_investic.svg

Ochrana investic

Appliance všech velikostí spolupracují v GRIDU a zátěž si optimálně rozloží. Nemusíte pořizovat naddimenzované řešení kvůli plánovanému růstu.
ferovost.svg

Cenová garance a férovost

Jako zákazník ExaGridu máte garanci stejné nebo nižší ceny v případě nákupu dalšího boxu v horizontu 5 let od koupě předchozí appliance.
nejrychlejsi_zaloha.svg

Nejrychlejší záloha

Díky zápisu záloh přímo do „Landing zone“ je poslední záloha připravená k okamžitému použití.
obnova.svg

Blesková obnova

Okamžité obnovení VM v řádu sekund až minut oproti hodinám u tradičních deduplikačních řešeních.

ExaGrid appliance je ideálním řešením

Díky principu „Landing zone“ nabízí rychlé zálohy i obnovy a současně díky adaptabilní deduplikaci efektivně šetří diskovou kapacitu.

Oproti inline deduplikačním appliancím nabízí násobně vyšší rychlost záloh a zejména obnov. GRID architektura pak zajišťuje bezproblémovou lineární rozšiřitelnost bez rizika drahých upgradů.

exagrid2.png