Nabízená řešení

Nabízíme IT řešení zejména v oblasti hyperkonvergované infrastruktury, bezpečnosti, zálohování a archivace. Jsme oficiálním partnerem těchto výrobců: NUTANIX, COHESITY, SYMANTECLENOVO, PALO ALTO, EXAGRID a TECH-ARROW. Kromě těchto řešení, na které se specializujeme, umíme i další produkty a jsme partnerem společností Hewlett Packard Enterprise, Veeam či Arcserve.

Detailní popis jednotlivých řešení najdete přímo na stránkách výrobce (odkazy jsou uvedeny níže), samozřejmě velmi rádi se s Vámi osobně potkáme.

U všech nabízených technologií zákazníkům velmi rádi zdarma předvedeme POC (Proof of Concept), tedy možnost si řešení vyzkoušet a ocenit danou přidanou hodnotu.

 

Služby

Kromě dodávky ucelených řešení nabízíme i služby, kam patří:

  • návrh, implementace a instalace řešení
  • analýza a definice procesů pro GDPR
  • migrace archivů
  • optimalizace datových úložišť
  • návrh a konzultace architektury datových center 
  • penetrační testy a konzultace v oblasti IT bezpečnosti

 

 
Nutanix

Hyperkonvergovaná infrastruktura - Nutanix

Řešení, které Vám umožní "zneviditelnit" infrastrukturu datového centra a díky technologii Nutanix se soustředit jen na aplikace a služby, které potřebujete pro své podnikání.

Nutanix je lídrem v oblasti hyperkonvergované infrastruktury. Na rozdíl od tradičního pojetí datacentra je v případě konvergovaného systému hlavní prioritou právě aplikace či služba, nikoliv datacentrum samotné - SAN, síťová infrastruktura nebo servery. Díky nadřazené SW vrstvě je infrastruktura prakticky neviditelná a pomocí modulárního konceptu je zajištěna neomezaná škálovatelnost. Nasazením Nutanixu zákazník získá prostředí, v němž je nasazení nové aplikace či přidání dalšího modulu otázkou minut.

Vše s jedním OS a na jedno kliknutí.

Více informací na www.nutanix.com

 
Cohesity

Cohesity

Cohesity je unikatní platforma pro komplexní řešení sekundárního úložiště. Umožní, aby Vaše data pracovala pro Vás díky konsolidaci sekundárního datového úložiště do web-scale datové platformy od začátku vyvíjené jako privátní nebo veřejný cloud. Enterprise zákazníkům tak umožňuje radikálně zjednodušit zálohování a ochranu dat, sjednotit souborové i objektové služby, testovací a vývojová prostředí s možností využití i analytických funkcí globálního datového úložiště. 

Celé řešení lze pořídit jako hardware appliance přímo od Cohesity, ale také jako softwarové řešení nad certifikovaným hardwarem. 

Více informací najdete na: www.cohesity.com

 
Lenovo

Lenovo konvergované systémy (Converged HX Series)

Přeměňte své datacentrum na dynamický, snadno spravovatelný, efektivní a výkonný systém pomocí Lenovo konvergovaných řešení. Řešení, která se přizpůsobí vašim požadavkům a ne naopak. Řešení, která jednoduše porostou spolu s vašimi potřebami a zároveň budou "neviditelné" z pohledu nároků na správu a údržbu díky perfektní podpoře.

Více informací na https://www3.lenovo.com/cz/cs/data-center/converged-systems/c/converged-systems

 
Palo Alto

Bezpečnost - Palo Alto

Bezpečnostní hrozby dospěly do tak sofistikovaného stádia, kdy prevence tradičními postupy stojí neúměrné množství výkonu i času a ani tak nejsou výsledky zcela přesvědčivé. Pouze novým pojetím zabezpečení lze splnit náročné požadavky na ochranu vašich dat bez negativního dopadu na vlastní provoz. Výkonné Firewally s bezkonkurenční propustností a ochrana koncových stanic s naprosto minimálním zatížením počítačů vám pomohou tuto náročnou tématiku beze zbytku vyřešit. Palo Alto Networks tedy patří mezi špičku nejen v oblasti síťové bezpečnosti, ale i ochraně koncových bodů.

Více informací na www.paloaltonetworks.com

 
Exagrid

Deduplikační appliance - ExaGrid

ExaGrid Vám umožní jasně definovat délku zálohovacího okna a zajistí bleskovou obnovu dat v případě havárie.

ExaGrid je deduplikační appliance, která díky uníkátnímu přístupu spojuje výhody deduplikace a tradičních diskových polí. Díky principu "Landing zone" nabízí rychlé zálohy i obnovy a současně díky adaptabilní deduplikaci efektivně šetří diskovou kapacitu. Oproti inline deduplikačním appliancím nabízí násobně vyšší rychlost záloh a zejména obnov. GRID architektura pak zajišťuje bezproblémovou lineární rozšiřitelnost bez rizika drahých upgradů. V případě požadavku na DR lze navíc využít nesymetrickou konfiguraci boxů a tím dosáhnout bezkonkurenčního poměru cena/kapacita.

Více informací na www.exagrid.com

 
Tech Arrow

Archivace - TECH-ARROW

Moderní archivační řešení vám umožní vždy rychle najít správný soubor napříč všemi systémy, umožní vám s ním efektivně a rychle pracovat a zároveň optimalizuje využití vašeho drahého úložiště. Navíc vám vyřeší problémy s klasifikací a hledáním dat pro oblast GDPR, včetně hledání mimo archiv a v datových strukturách jako je MS Exchange, SharePoint, MS SQL, Oracle DB a dalších.

Více informací na www.tech-arrow.com

 

 
Symantec

Enterprise bezpečnostní řešení Symantec

Vyspělá bezpečnostní řešení pro Enterprise zákazníky. Pokrýváme kompletní portfolio řešení společnosti Symantec, primárně se zaměřujeme na řešení v těchto oblastech:

- ochrana před únikem citlivých dat - Data Loss Prevention (DLP)

- správa zásad IT a kontrola jejich souladu - Control Compliance Suite

- identifikace slabého místa a stanovení jeho priority - Vulnerability Assessment

- ochrana před hrozbami díky špičkovému bezpečnostnímu systému - DeepSight Threat Management System

- CASB - Cloud Access Security Broker - bezpečnost a management pro Cloudová prostředí technologií Blue Coat

 

Více informací na www.symantec.com