Úložistě dat

Stále rostoucí objemy dat a rostoucí nároky na jejich uchovávání musí řešit dnes prakticky všichni. Naší specialitou jsou hyperkonvergované systémy pro primární i sekundární data, včetně záloh. Soustředíme se na řešení, která umožňují snadnou rozšiřitelnost bez omezení a bez rizika „fork-lift“ upgradů. Tím ze zákazníků snímáme tíhu přesné predikce objemu dat v horizontu několika let, která je vždy spíše věštěním z křišťálové koule či pro IT prostředí běžnější kávové sedliny.

Dodáme vám takové scale-out řešení, které poroste spolu s vámi a bude vždy tak velké a výkonné, jak potřebujete. Zároveň vám nabídneme predikovatelnou cenu, která narůstá lineárně s objemem dat bez nákladných dílčích upgradů. Pokud nárazově naroste vaše potřeba na kapacitu dat o 60%, vůbec nic se neděje. Přidáte pouze další uzly (nody) do clusteru (gridu) a získáte požadovanou kapacitu, výkon i propustnost.

Hyperkonvergovaná infrastruktura Nutanix nabízí v oblasti ukládání dat prakticky neomezené možnosti, šité přesně na míru vašim požadavkům. Hybridní systémy s velkým množstvím magnetických disků o velké kapacitě nabídnou všechny výhody hyperkonvergence za překvapivě nízkou cenu a s obrovským výkonem a propustností. Systémy s masivnější flash vrstvou v podobě SSD nebo NVMe pak obstojí i těm nejnáročnějším požadavkům na I/O operace.

Příznivcům tradiční architektury nelze než doporučit disková pole Lenovo od těch nejednodušších s důrazem na poměr výkon/cena, až po full-flash HA systémy například pro produkční databáze.

Pro zálohy máme připravenu scale-out deduplikčaní appliance ExaGrid. Jde o řešení zajišťující efektivní nakládání s kapacitou díky HW deduplikaci s jednoduchostí a rychlostí diskového pole. Jako bonus jde o snadno rozšiřitelné řešení momentálně o spíše teoretickém limitu 2PB dat v jednom clusteru.

Kompletní řešení pro sekundární data pak neleznete u Cohesity, které využívá principu hyperkonvergence a je ideálním prostředím pro zálohy, testovací a vývojové prostředí, archiv nebo i DR lokalitu pro vaše produkční prostředí.