Úložistě dat

Stále rostoucí objemy dat a rostoucí nároky na jejich uchovávání musí řešit dnes prakticky všichni. Naší specialitou jsou hyperkonvergované systémy pro ukládání záloh i pro všechna sekundární data. Soustředíme se na řešení, která umožňují snadnou rozšiřitelnost bez omezení a bez rizika „fork-lift“ upgradů. Tím ze zákazníků snímáme tíhu přesné predikce objemu dat v horizontu několika let, která je vždy spíše věštěním z křišťálové koule či pro IT prostředí běžnější kávové sedliny.

Dodáme vám takové scale-out řešení, které poroste spolu s vámi a bude vždy tak velké a výkonné, jak potřebujete. Zároveň vám nabídneme predikovatelnou cenu, která narůstá lineárně s objemem dat bez nákladných dílčích upgradů. Pokud nárazově naroste vaše potřeba na kapacitu dat o 60%, vůbec nic se neděje. Přidáte pouze další uzly (nody) do clusteru (gridu) a získáte požadovanou kapacitu i propustnost.

Potřebujete deduplikované úložiště, prostor pro vývojové prostředí, místo kde proběhne instantní spuštění virtuálních strojů v případě výpadku nebo je vaším cílem mít DR lokalitu? To vše jsou naše speciality!