Garland

GARLAND Technology - TAP (síťová viditelnost)

 

Jsme oficiálním partnerem Garland Technology. Síťová viditelnost byla a je vždy naším cílem u každého zákazníka.

Garland Technology je světovým lídrem v oblasti přístupových bodů TAP - Test Access Point od roku 2011. Jedná se o nejspolehlivější testovací přístupové body (TAP) a packet brokery. TAP je nezbytný pro zajištění úplné viditelnosti sítí, optimalizaci aplikací a síťových propojení.

Stále více sofitikovanější kybernetické útoky zvyšují nároky jednotlivých bezpečnostních vrstev. Veškerý provoz musí být analyzován, procházet filtrací obsahu, sandboxem, apod. ideálně v inline režimu.

Garland Technology zajišťuje úplnou viditelnost paketů tím, že poskytuje úplnou platformu síťového TAP. Zrcadlené údaje o provozu v prostředích, kde klasické L2 TAP nebo SPAN nejsou efektivní, se dostává na jinou úroveň. Najednou můžete monitorovat cloudové i lokální světy a mít okamžitý přehled o problémech, které je nutné vyřešit. Ať se jedná o problémy s výkonem sítě nebo s řešením bezpečnostních hrozeb. S využitím výkonné analitiky a detekci incidentů pomoci AI jste schopni vaše TAPy využít ke kontrole provozu v reálném čase.

tap_obr1.png

TAP společnosti Garland Technology vytváří plně duplexní kopie síťových dat, aniž by to ovlivnilo síťový provoz. Poskytuje úplnou viditelnost, je účelově vytvořen pro viditelnost paketů, zatímco je sám 100% bezpečný a neviditelný pro síť. 

 

Kromě network TAP, Garland Technology dodává na trh i tzv. Packet Brokery

V dnešním prostředí s významnými investicemi do bezpečnostních a monitorovacích nástrojů si Garland Technology uvědomuje potřebu nákladově efektivního řešení, které umožňuje flexibilitu a rychlost, které jsou vyžadovány pro sítě budoucnosti.

tap_obr2.png

Garland poskytuje výhody plně funkčních Network Packet Brokers za výrazně nižší cenu. Řešení jsou flexibilní, škálovatelná pro budoucí růst s vynikající návratností investic. S produkty od společnosti Garland Technology se můžeme setkat prakticky kdekoliv. 

tap_obr3.png

 

Velmi žádané jsou tyto produkty v OT/IOT světě, kde je kladen vysoký důraz na zabezpečení SCADA systémů.