Jsme opět partnerem konference ICT ve zdravotnictví

 

Pro letošní 17. ročník konference ICT ve zdravotnictví jsme spojili síly a připravili jsme společnou prezentaci se společností GreyCortex. Konference se koná dne 22. února 2024 v hotelu Don Giovanni v Praze a jejím hlavním tématem jsou nejnovější trendy, příležitosti a hrozby při zavádění elektronizace zdravotnictví v České republice. eHealth, telemedicína, AI, bio- a nanotechnologie a další ICT technologie dokazují obrovský potenciál zlepšit kvalitu a dostupnost zdravotní péče, ale také přinášejí nové výzvy a rizika.

Témata jako prevence rizik, ochrana a bezpečnost dat, analýza provozu a další jsou zahrnuta v naší společné přednášce s názvem: „Hyperkonvergovaná infrastruktura a bezpečnostní analýza síťového provozu“.

Během přednášky se dozvíte, jaké jsou výhody hyperkonvergované infrastruktury Nutanix, co vám její nasazení přináší, a jaké jsou zkušenosti ze zdravotnických zařízení, kde Nutanix používají. Uvidíte ukázky analýzy síťového provozu z pohledu nástroje GREYCORTEX Mendel, dozvíte se, proč je analýza provozu základním stavebním kamenem vaší kybernetické bezpečnosti, včetně nasazení u konkrétních zákazníků ze zdravotnictví. Naše přednáška je v programu konference zařazena na 12:40 hod.

Více informací a link na registraci najdete na https://www.tuesday.cz/akce/ict-ve-zdravotnictvi-2024/