Online webinář Hyperkonvergovaná infrastruktura

Moderní trend v oblasti datacenter je na velkém vzestupu a my bez přehánění milujeme, jakým způsobem řeší omezení tradiční architektury. Zjistili jsme, že největší překážkou, či spíše brzdou při nasazování hyperkonvergované infrastruktury (HCI) u našich zákazníků je rezistence ke změně, která je vcelku pochopitelná. Tradiční třívrstvá architektura server-SAN-pole je tu s námi již několik desetiletí a za tu dobu prokázala svou spolehlivost, výkon, ale také ukázala své nedostatky.

Cílem našeho webináře je ukázat vám, že HCI není žádná magie, principy jejího fungování, obrovské výhody a v neposlední řadě i optimální celkové náklady na pořízení i údržbu (TCO). Popíšeme, jak HCI Nutanix funguje, jaké výhody proti tradiční architektuře nabízí, jak lze jednoduše a v případě potřeby i postupně migrovat pro zachování již investovaných nákladů, jak řešení roste přesně podle vašich aktuální potřeb a jaké nabízí možnosti ohledně architektury řešení.

Samozřejmě přidáme praktické postřehy a doporučení z již realizovaných dodávek a na reálných příkladech vám ukážeme eleganci a zákazníky ceněné přínosy přechodu na Nutanix.

Nutanix není jen hyperkonvergovaná infrastruktura, a tak vám představíme možnosti pro hybridní cloud řešení nebo například optimalizaci vašich výdajů za cloudové služby AWS, GWS či Azure.

product-hero-ui-prism.png

Webinář je ke shlédnutí zde:

< Zpět na seznam všech webinářů