Novinky z konference Palo Alto Networks Ignite 2019

Co zajímavého jsme pro Vás přivezli z Barcelony, kde se konala konference Palo Alto Networks - Ignite 2019:

Prisma Access: 

  • Společnost Palo Alto Networks oznámila nové cloudové softwarové řešení pro rozsáhlou síť (SD-WAN) a prevenci ztráty dat (DLP) v Prisma Access. Podle společnosti PAN poskytuje Prisma Access jako kompletní řešení SASE - komplexní síťové a bezpečnostní služby z globálně distribuované cloudové platformy.


Cortex XDR 2.0.:

  • Otevření pro data třetích stran: Patentované analytické funkce chování Cortex XDR byly rozšířeny na protokoly shromážděné z bran firewallů třetích stran, což umožňuje detekci v prostředích více dodavatelů a integraci výstrah do jednotného pohledu incidentů. 
  • Prevence malwaru řízená umělou inteligencí: Cortex XDR zaměřený na strojové učení lokální analýzy je přizpůsoben pro nepřetržité učení a prevenci. Cortex XDR je poháněn nejrozsáhlejším výcvikovým setem na světě od společnosti WildFire®, poskytující nejvyšší míru detekce malwaru v tomto odvětví a zahrnuje jedinečný agilní rámec pro rychlé aktualizace modelu, aby zůstal před vývojovými technikami útočníků.
  • Nové možnosti řízení zařízení: Nový modul řízení zařízení, první ze série nových modulů platformy pro ochranu koncových bodů, poskytne organizacím granulární správu přístupu USB v koncovém bodě, aby se zabránilo ztrátě škodlivého softwaru a dat způsobené nečinnými zařízeními. 


Support Services:

  • Vylepšené doby odezvy podpory: Platinová podpora poskytuje nejrychlejší dobu odezvy se specializovaným týmem vedoucích inženýrů k řešení problémů s podporou. V případě závažnosti „1“ je doba odezvy 15 minut.
  • Security Assurance: V případě podezřelé činnosti v zákaznické síti umožňuje Security Assurance přístup odborníků Palo Alto Networks v oblasti bezpečnosti s pomocí jedinečných nástrojů, bezpečnostních doporučení a doporučených postupů pro zákazníka Palo Alto Networks.
  • Odborná pomoc: Profesionální technici Palo Alto Networks mohou asistovat s předem naplánovanou podporou událostí, asistencí na místě a analýzou poruch.

Pojedete příští rok na konferenci s námi?