CyCraft - unikátní kyberbezpečnost z Taiwanu

Zajímá Vás Taiwanské řešení kyberbezpečnosti CyCraft? Neváhejte nás kontaktovat i v případě, že Vaše stávající zabezpečení je ještě platné. Nabízíme výjimečné řešení vč. zvýhodnění při přechodu z konkurenčních produktů.

Technologie CyCraft poskytuje inovativní autonomní zabezpečení pro koncové body, datová centra, cloudová a hybridní prostředí, aby organizacím pomohla zabezpečit jejich aktiva a data prostřednictvím jejich proaktivní a autonomní bezpečnostní platformy CyCraft AIR. CyCraft AIR snižuje zátěž SOC tím, že využívá svou technologii AI ke sjednocení informací o hrozbách, detekci, forenzní analýzy, odezvy a nápravy do jedné snadno použitelné bezpečnostní platformy. Od svého založení v roce 2017 zaznamenala společnost CyCraft rychlý růst a rozšířila se po celé jihovýchodní Asii, včetně Singapuru, Japonska, Thajska, Vietnamu a Malajsie.
 

cycraft_1.jpeg

CyberTotal je cloudová služba pro sledování zpravodajských informací o hrozbách, která je jedinečně vhodná pro pomoc analytikům SIEM SOC bezproblémovou integrací několika různých zdrojů CTI, open source intel, proprietárního zpravodajství o hrozbách společnosti CyCraft, informací a profilů chování mezinárodních aktérů hrozeb a automatizace na jedno kliknutí. 

CyCraft AIR se specializuje na detekci škodlivého chování a je schopen nepřetržitě monitorovat a spravovat kybernetickou situaci i velkých podniků se stovkami tisíc koncových bodů.

CyCraft MDR Reporting je poskytován prostřednictvím CyCraft AIR a poskytuje analytikům SOC a IT týmům téměř v reálném čase automatizované třídění hrozeb, sledování zpravodajských informací o kybernetických hrozbách, korelační analýzy, automatické vyšetřování a plně automatizované příběhy útoků korelující každou škodlivou akci provedenou v celém rozsahu. útoku, od počátečního přístupu k plánovaným cílům – s nulovými falešnými poplachy a během několika minut.

V minulých letech CyCraft překonal všechny ostatní dodavatele MITRE ATT&CK® Evaluation v technikách, taktických a obecných detekcích s nulovými změnami konfigurace. CyCraft AIR a CyberTotal získaly hlavní cenu Best of Show za bezpečnostní řešení na Interop Tokyo 2020; a v roce 2021 několik cen za kyberbezpečnost v kategoriích včetně řízené detekce a reakce, reakce na incidenty, inteligence hrozeb a umělé inteligence. CyCraft je hrdým členem FIRST, přední organizace pro bezpečnostní týmy reakce na incidenty.

cycraft_2.png

CyCraft Technology vyhrála v roce 2021 několik cen Cyber Security Excellence Awards CyCraft Technology, nejrychleji rostoucí firma v oblasti kybernetické bezpečnosti v Asii.

Jsme oficiální partner společnosti CyCraft.