Hycu

HYCU je číslo 1 pro zálohy Nutanixu

 

Jsme oficiální partner HYCU. Hycu je volba číslo 1 pro zálohování kompletního prostředí Nutanix.

Řešení HYCU perfektně zapadá do našeho portfolia a představuje další rozšíření služeb nejen díky úzké integraci s hyperkonvergovanou infrastrukturou Nutanix nebo deduplikovaným úložištěm pro zálohy ExaGrid.

Základní výhodou HYCU je jeho maximální integrace s řešením Nutanix. Nasazení může být ve formě softwaru - cíl pro zálohy je potom libovolné úložiště ve formě NAS, deduplikační appliance, diskového pole nebo cloudu. Druhou možností je kompletní řešení ve formě appliance díky využití Nutanix Mine, výsledkem je neomezeně škálovatelné řešení.

Z pohledu zálohování pak řešení HYCU nabízí vše, na co jsme u zálohovacích řešení zvyklí. Aplikačně konzistentní zálohy, bezagentové nasazení, deduplikace či komprese, self-service portál nebo pokročilá práce s klony a snapshoty jsou tak samozřejmostí. A protože je HYCU relativně mladé řešení vytvořené již od počátku k zálohování moderních systémů a možností integrace s cloudovými službami, nabízí maximální jednoduchost a rychlost nasazení i správy.