Naše řešení opět udávají směr

Palo Alto Netwoks a Nutanix jsou lídry v Magickém kvadrantu Gartner, Palo Alto Networks již podeváté v řadě. Thales v nejnovějším MQ mezi šesti předními dodavateli.

Gartner ve svém reportu zařadil Palo Alto Networks na pozici lídra díky inovacím v kybernetické bezpečnosti. S prvním firewallem nové generace ML-Powered Next-Generation Firewall a s více než 70 novými funkcemi v PAN-OS 10.0 využívá Palo Alto Networks strojové učení k proaktivnímu zastavení neznámých hrozeb, zabezpečení zařízení IoT a redukci chyb pomocí automatických doporučení politik. Více k Magickému kvadrantu Gartneru 2020 pro Network firewally: https://blog.paloaltonetworks.com/2020/11/netsec-gartner-magic-quadrant-leader-2020/

 

Nutanix v pozici lídra v Gartner MQ 2020

Nutanix poskytuje jedno z nejkomplexnějších řešení hyperkonvergované infrastruktury a datových služeb pro on-premise i cloudová prostředí. Za posledních 12 měsíců zvýšila společnost Nutanix investice do obchodního týmu, rozšířila podporu pro OEM výrobce serverů, představila řešení Nutanix Clusters a výrazně rozšířila podporu pro souborové, objektové a zálohovací úlohy. Výrazně také pokročila již silná automatizace úloh a aplikací. Gartner vyzdvihl následující přednosti řešení Nutanix:

  • Celosvětový růst a jednu z největších instalovaných klientských bází. Klienti fy. Gartner jsou dlouhodobě spokojeni nejen s řešením samotným, ale také s jednoduchostí správy pomocí Prism a podporou výrobce obecně. 
  • Software a služby Nutanix jsou nyní podporovány ve veřejných cloudových prostředích (Nutanix Clusters), která zajišťují hybridní cloudovou infrastrukturu, správu a řízení z jediné centrální konzole. Softwarové licence Nutanix jsou navíc plně přenositelné mezi on-premise a cloudovým prostředím.
  • Nutanix HCI podporuje více hypervisorů a pokrývá širokou škálu nasazení prostřednictvím integrovaných služeb nativního úložiště (Files and Objects), správy databází (Era), správy životního cyklu aplikací (Calm), mikrosegmentace (Flow), zálohování (Mine) a služby disaster recovery (Leap). 

 

SafeNet Trusted Access společnosti Thales v nejnovějším Gartner Magic kvadrantu pro správu přístupu

Thales je jako jediný nový dodavatel uvedený v Gartner Magic kvadrantu mezi šesti předními cloudovými dodavateli řešení pro správu přístupu. SafeNet Trusted Access je nejmladším řešením na trhu a Thales tak byl zařazen do Gartner MQ pro řadu výhod:

  • Zaměření a odborné znalosti pro podnikové použití
  • Silné možnosti ověřování
  • Globální, dobře zavedený nezávislý dodavatel bezpečnostních řešení
  • Špičková hodnota a TCO s konkurenceschopnými cenami pro podnikové použití

Podívejte se, jak Identity a Access Management funguje v cloudu: