TAKTIcká věž tentokrát roušková

Dne 17. září 2020 se v observatoriu Žižkovské věže konala prezentace společnosti TAKTIK a jejích dodavatelů unikátních řešení, která přinášejí zákazníkům maximální spolehlivost, bezpečnost, vysoký výkon a nemalé úspory nákladů. Vzhledem k současné situaci a obavám z pandemie Covid-19 byla nastavena zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření.

Účastníky prezentací přivítal CEO TAKTIKu Petr Belatka, krátce představil firmu a její zástupce a pohovořil o své cestě na Taiwan se senátní delegací, která se konala koncem srpna tohoto roku i o výhodách, které mohou pro naše zákazníky přinést nové obchodní kontakty s taiwanskými firmami. Poté předal slovo Zdeňkovi Koptovi a Lukáši Březinovi z TAKTIKu. Ti společně představili účastníkům řešení pro kybernetickou bezpečnost společnosti Attivo Networks. Jedná se o komplexní ochranu vnitřní sítě, cloudu a detekci průniků do firemních poboček na základě vytvoření falešné infrastruktury založené na reálných systémech zákazníka. Pomocí nástrojů a návnad se veškeré útoky vedené na infrastrukturu zákazníka přesměrovávají do falešného prostředí. „Pravá“ infrastruktura zákazníka je tak před cílenými útoky ochráněna.

V dalších prezentacích představili zástupci firmy TAKTIK Richard Vršník a Zdeněk Kopta řešení společnosti Nutanix, která je lídrem v oblasti hyperkonvergované infrastruktury a dodává moderní řešení pro datová centra. Na tuto prezentaci plynule navázal Ondřej Lorenc. Ten představil hardware LENOVO, který je určen nejen pro prezentovaná hyperkonvergovaná řešení Nutanix, ale hlavně poskytuje spolehlivost, vysoké zabezpečení, rozsáhlou škálovatelnost, jednoduchou správu a rychlý návrat investice.

Na závěr měli všichni možnost zúčastnit se řízené degustace francouzských koňaků, kterou vedla Tereza Franc, 1. česká Madam Cognac & Champagne. Setkání se konalo již popáté a končilo jako obvykle v pozdních nočních hodinách. Účastníci si užili neobvyklého nočního výhledu na Prahu z výšky 93m. 

Galerie