Připravili jsme pro Vás podcasty s Palo Alto Networks

Podcasty, které již proběhly:
 

Úvod do Next-Generation technologií
Jakým způsobem se efektivně chránit a proč používat Next-Gen technologie? Jaké hrozby nás ohrožují a kdo za nimi stojí? Budeme se bavit od segmentace sítě, přes výběr antiviru, patch managementu až po next-generation technologie.

Cortex XDR aneb kdo se skrývá ve Vaší síti?
Ochrana koncových stanic - jak si stojí tradiční antivir proti Next-Gen antiviru a v čem tkví jeho výhody? Proč je budoucnost v cloudu a jakým způsobem fungují cloudové Threat Intelligence? Jaké způsoby útočníci využívají  k infiltraci do vnitřní sítě a na jaké zranitelnosti často zapomínáme? Které nástroje můžeme použít k blokování škodlivého kódu?

Úvod do Next-Gen firewallu
Není firewall jako firewall. Rozdíly mezi klasickým a Next-Gen firewallem. Proč je třeba sledovat aplikace a jakým způsobem zjistit nestandardní chování v síti? Jak nám Next-Gen firewall oproti klasickému pomůže v kyberbezpečnosti a z jakého důvodu je ochrana perimetru důležitá?

Prisma Cloud a bezpečnost DevOps
Přechod do cloudu změnil všechny aspekty životního cyklu vývoje aplikací - mezi nimi je především zabezpečení. Týmy zabezpečení a DevOps čelí rostoucímu počtu entit, které je třeba zabezpečit, protože organizace přijímá cloudové nativní přístupy. Neustále se měnící prostředí vyzývají vývojáře, aby stavěli a nasadili zběsilým tempem, zatímco bezpečnostní týmy zůstávají odpovědné za ochranu a soulad celého životního cyklu.

Pokročilé funkce Next Gen Firewallu a proč je využívat
K čemu je aplikační kontrola, co je port hopping, DNS tunneling, k čemu je dešifrování SSL a jak se správně provádí? Proč využívat URL filtering a jak přesně funguje machine learning a real-time ochrana proti známým/neznámým hrozbám?


Proč právě Palo Alto Networks?

Protože Palo Alto Networks tvoří samotnou definici tzv. Firewallu Nové Generace (Next - Generation - Firewall). Již 8 let je největším lídrem v oblasti bezpečnosti a ve světovém měřítku se jedná o vůbec nejprodávanější bezpečnostní řešení na světě.

Díky podcastům je možné blíže pochopit, jak takové řešení vypadá, v čem tkví jeho nejsilnější stránky a jak snadné je ho používat.

V případě, že vás Palo Alto Networks zaujalo, je možné se domluvit na PoC (proof-of-concept) řešení. V případě zájmu o firewall  jsme schopni na krátkou dobu do vaší organizace firewall nasadit a provádět naprosto anonymní inspekci na vašem provozu. To vám umožní maximálně možný vhled do vaší sítě na L7 vrstvě, aplikační kontrolu a samozřejmě tzv. Security LifeCycle Report, který generuje komplexní zprávu jedinečnou pro vaši organizaci. Objevíte aplikace a hrozby, které odhalí zranitelnosti vaší organizace. Více o Security LifeCycle Review si můžete přečíst na našem blogu zde.