Palo Alto Networks a Cohesity jsou opět lídři v 2020

 

PALO ALTO NETWORKS - lídr v oblasti podnikových firewallů 2020

Palo Alto Networks získalo nejvyšší skóre v kategorii strategie a nejvyšší možné hodnocení v použitelnosti, ochraně před známými a neznámými hrozbami, automatizované analýze malware, IDS / IPS, ICS / OT / IoT a 12 dalších hodnocených kritérií.

Forrester ve svém reportu uvádí: "Díky kombinaci platforem NGFW, Cortex, Strata a Prisma Access se Palo Alto Networks nedefinuje pouze trh s podnikovými firewally, ale i trh s celou IT bezpečností postavenou na cloudových řešeních."

Celý report The Forrester WaveTM: Enterprise Firewalls, Q3 2020 s přehledem podnikových firewallů dle Forrester Wave s podrobnými výosledky a jejich hodnotících kritérií najdete v angličtině zde.


COHESITY - lídr v oblasti zálohování a obnova datových center

Cohesity byl společností Gartner jmenován lídrem v jeho Magickém kvadrantu pro zálohování a obnovu datových center v červenci 2020. Gartner uvádí, že Cohesity výrazně snižuje TCO, významně zjednodušuje správu, ochranu proti ransomware útokům a mnoho dalšího. Cohesity je také jediným moderním vendorem, který je lídr ve všech třech reportech:

#Gartner MQ pro řešení zálohování a obnovy dat
#Forrester Wave pro Data Resiliency
#GigaOm Radar pro správu nestrukturovaných dat

Celý Gartner Magic Quandrant report z července 2020 si můžete přečíst v angličtině zde.