Jsme ve finále!

Řešení Attivo Networks postoupilo do finále druhého kola soutěže IT produkt roku 2020. Soutěž pořádá časopis Computerworld, posuzována je zejména inovativnost produktů, oceňují se výrobky, které disponují výrazně odlišnými vlastnostmi od produktů konkurenčních v dané kategorii.

Attivo Networks poskytuje přehled o celém životním cyklu útoku, detekuje způsoby útoku a aktivitu útočníka ve vnitřní síti, které jsou přehlíženy tradičními bezpečnostními kontrolami. Technologie klamu odhaluje útočníky ihned, jakmile se snaží provádět průzkum, krást přihlašovací údaje a pohybovat se laterálně, aby eskalovali útok. Jedná se o komplexní ochranu sítě, cloudu a detekci průniků do organizací na základě vytvoření falešné infrastruktury, založené na reálných systémech zákazníka s velmi jednoduchou správou a automatizací, včetně integrace s dalšími bezpečnostními vendory.

Informace o řešení Attivo Networks, finalistovi soutěže IT Produkt Roku 2020, najdete také ve videu, které je nově i v české verzi zde: