Online webinář webová a e-mailová komunikace

- Zabraňte webům v poskytování škodlivého softwaru a phishingu do zařízení uživatelů
- Zabezpečte rizikový webový provoz vašich zaměstnanců a eliminujte hrozby zaměřené na zranitelnosti prohlížeče
- Umožněte zaměstnancům přístup na nezařazené a rizikové stránky
- Vyvarujte se blokování přístupu na web izolováním nezařazených adres URL nebo webů s potenciálně nebezpečnými profily rizik
- Patentovaný přístup, který zabraňuje provádění kódu skrze webové stránky na zařízeních uživatele
- Poskytuje transparentní a bezproblémové uživatelské prostředí
- K dispozici jako cloudová služba, on premise nebo jako hybridní model nasazení
- Žádný agent koncového bodu; podporuje všechny prohlížeče, OS a zařízení
- Přístup k webovým dokumentům prostřednictvím izolace; kontrolujte dokumenty pomocí řešení prevence hrozeb, jako je analýza obsahu Symantec a Malware. 
- Odstraňte infekce ransomware z webových stránek
- Blokujte ransomware pomocí exploitu Flash nebo Java
- Může být úzce integrováno se Symantec Secure Web Gateway

symc_1.png

Aplikace Symantec Web Isolation provádí webové relace mimo koncové body a odesílá pouze bezpečné informace o vykreslování do prohlížečů uživatelů, čímž zabraňuje tomu, aby jakýkoliv web doručený v Zero-day malwaru dosáhl vašich zařízení.

V kombinaci se Symantec Secure Web Gateway umožňují zásady izolovat provoz od nekategorizovaných webů nebo adres URL s podezřelými nebo potenciálně nebezpečnými profily rizik. Díky integraci s řešeními pro zasílání zpráv společnosti Symantec umožňuje webová izolace izolovat odkazy v e-mailu, aby se zabránilo phishingovým hrozbám a útokům pověření.

Kombinace webové izolace s webovou bránou společnosti Symantec, zajišťuje inteligenci na úrovni webových rizik ze sítě Symantec Global Intelligence Network. Poskytuje izolační vrstvu, která chrání uživatele před hrozbami z nekategorizovaných webových stránek nebo adres URL s potenciálně nebezpečnými profily rizik. 

symc_2.png

Zabraňte Ransomware izolováním adres URL s potenciálně nebezpečnými profily rizik.

Ransomware je rychle rostoucí taktika, kterou protivníci používají k infikování zařízení, šifrování souborů a vydírání finančních prostředků od organizací. Je často dodáván prostřednictvím webových stránek pro nic netušícího uživatele. Spouštěním a vykreslením veškerého obsahu ve vzdáleném zabezpečeném prostředí, eliminuje webová izolace riziko ransomwaru tím, že brání škodlivému obsahu v dosažení zařízení uživatelů.

Webinář "Webová a e-mailová komunikace"je ke shlédnutí zde:

 

Předchozí webinář "Jak na phishing" je ke shlédnutí zde:

< Zpět na seznam všech webinářů