Online webinář hyperkonvergované sekundární úložiště

(ExaGrid Backup Storage)

 

Zálohy jsou tou poslední instancí, poslední záchranou, pokud dojde k selhání primárního prostředí i případné disaster recovery lokality. I když v ideálním případě nejsou nikdy potřeba, je nutné, aby na ně bylo spolehnutí a byly k dispozici i pokud selže vše ostatní. Při zálohování jsou zásadní dva faktory: jak zálohujete a kam zálohujete. Právě cíl pro zálohy je téma našeho webináře.

Deduplikační appliance obecně nabízí lepší efektivitu nakládání s daty oproti diskovým polím, ale nesou s sebou i jistá omezení co se týče rychlosti zálohy, a hlavně obnovy dat, spíše nereálné použití technik jako instant VM recovery, vázanost na vendora a podobně. ExaGrid díky unikátnímu využití dostupné diskové kapacity tato negativa eliminuje, a kromě svobody volby zálohovacího SW nabízí i férový přístup ohledně garance sizingu a garance ceny.

V průběhu webináře vám představíme hlavní výhody deduplikačních appliancí a to, jakým způsobem ExaGrid řeší jejich tradiční omezení. Ukážeme vám, jak optimálně nastavit architekturu zálohovacího řešení, doporučíme jak zajistit bezproblémovou dostupnost a spolehlivost záloh a naopak i čeho se při návrhu vyvarovat.

Ransomware a jeho interakce se zálohami bylo vždy důležité téma a ExaGrid nabízí další bariéru pro kybernetické útočníky. Kromě již implementovaných technik vám v průběhu webináře představíme další vylepšení, kterého se ExaGrid dočká díky aktualizaci v následujících měsících.

fastest-restore-recovery-vm-boots-tape-copies.png

Webinář je ke shlédnutí zde:

 

< Zpět na seznam všech webinářů