Online webinář Attivo Networks

Attivo Networks je světovým lídrem v tzv. „technologiích klamu“, které se zaměřují na ochranu sítě a především na okamžitou detekci útočníka v síti. Tato platforma jednoznačně poskytuje přehled o celém životním cyklu útoku, zjistí aktivity, které jsou přehlíženy tradičními bezpečnostními prvky a rychle reaguje na bezpečnostní incidenty díky vnitřní automatizované orchestraci. Ke včasné detekci jsou využívány určité typy technik, které si častokrát můžete spojovat s tzv. honeypoty, nicméně technologicky se jedná o mnohem sofistikovanější řešení. Zároveň se společnost Attivo Networks zaměřuje na ochranu Active Directory prostřednictvím tzv. AD Secure.
 
Attivo Networks používají největší bankovní, telco, zdravotnické a vládní instituce po celém světě. Technologie klamu chrání také IoT, Medical IoT, SCADA a POS systémy, kde se bezpečnost nemusí řadit na první místo, ale jedná se o kritické systémy v infrastruktuře.
 
Díky řešení Attivo Networks máte čas v průběhu útoku na analýzu a forenzní analýzu útoku. Řešení negeneruje false positive, je tedy maximálně tiché. Zároveň máte k dispozici množství nástrojů ke sledování útoku a díky rozsáhlé integraci vendorů třetích stran můžete okamžitě zasáhnout.
 
 

Proč Attivo Networks?

  • získáte čas v průběhu útoku na analýzu a forenzní analýzu útoku
  • řešení negeneruje false positive, je tedy maximálně tiché 
  • máte k dispozici množství nástrojů ke sledování útoku a díky rozsáhlé integraci vendorů třetích stran můžete okamžitě zasáhnout
  • ochráníte svoje Active Directory
  • má jednoduchou správu
  • je maximálně odolné v penetračních testech!
 

Webinář je ke shlédnutí zde:

< Zpět na seznam všech webinářů