Operativní leasing IT technologií

TAKTIK společně se svým partnerem CSI Leasing nabízí operativní leasing IT technologií

Spolupracujeme se společností CSI leasing a nabízíme Vám možnost pořídit si naše IT technologie (vč. služeb) na operativní leasing. CSI Leasing, Inc. (CSI) je jedním z největších nezávislých IT pronajímatelů na světě se zákazníky a pobočkami ve více než 40 zemích světa. CSI nabízí řešení, která pomáhají optimalizovat rozpočet a zvyšovat efektivitu využívání výpočetní techniky po celou dobu jejího životního cyklu.

Hlavní výhody poskytovaných služeb:

Úspora:
Je-li vše uděláno správně, náklady na leasing budou nižší než při vlastnictví.
Naše leasingová společnost počítá se zůstatkovou hodnotou Vašeho zařízení, což znamená, že budete platit méně, než jsou originální náklady za nákup zařízení, a to se rovná reálným úsporám.

Vyřešení likvidace:
Bez starostí o zastaralé zařízení – služby jako recyklace HW včetně certifikované likvidace dat jsou součástí leasingu prostřednictvím dceřiné společnosti CSI Lifecycle Europe.

Rozložení financí:
Mějte přístup k veškeré technice, kterou dnes potřebujete a náklady si rozložte po dobu leasingu. Nastane-li nějaká změna a budete chtít upravit svůj rozpočet, vyjdeme Vám vstříc a přizpůsobíme leasing Vašim aktuálním potřebám.

Snížení TCO:
Obnova IT zařízení v pravidelných cyklech, které ve výsledku snižují náklady na servis a energie.

Pro bližší informace a konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.