Cohesity vstupuje s námi do ČR a SR

TAKTIK se stal partnerem společnosti Cohesity a je tak schopen nabídnout unikátní řešení sekundárního hyperkonvergovaného úložiště.

Cohesity je předním dodavatelem unikátní platformy pro řešení hyperkonvergovaného sekundárního úložiště a nyní rozšiřuje své aktivity do celého světa. TAKTIK se stal partnerem Cohesity a je schopen svým zákazníkům nabízet toto řešení nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Společnost Cohesity založil Mohit Aron, jeden ze zakladatelů společnosti Nutanix, který stál také u zrodu Google File Systemu. Cohesity nabízí zákazníkům unikátní řešení sekundárního úložiště. Lze jej pořídit jako hardware appliance nebo jen jako softwarové řešení a vyřešit s ním ukládání záloh, ale i testovacích a vývojových dat, DR a replikaci, archivaci na pásky nebo do cloudu. Celé řešení lze povýšit také o softwarové řešení zálohy dat.

Cohesity tak plně zapadá do portfolia naší společnosti a spolu s produkty Nutanix a Exagrid ideálně doplňuje nabídku komplexního řešení této oblasti pro naše zákazníky.